Cela ifowuni kwakhona

Ukuqasha iimoto zethu zokunethezeka kunye nabaqeqeshi

Sinikela ngeemoto zokunethezeka kunye nabaqeqeshi ukuqesha amava akho kwaye kukunika ithuba lokufumana ezifanelekileyo kwiimeko zakho. Eyona nto ephambili ebalulekileyo kukuba ukwaneliseka.
Thatha ithuba lokubona ezinye zezinto ezibonakalayo zeBhubaneswar kunye neenxa zonke apho uvakashela i-Odisha.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

I-EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire okanye efanayo850150014014
2Scorpio okanye efanayo1000180016016
3BRV okanye efanayo1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda idolophu1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 okanye i-BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

AMANQAKU

  • Usuku lomqhubi BATA: 200 kwi-Sl #1 ku-6, kunye ne-300 ye-7 kwi-9
  • I-Allowance Night (22: 00 ku-06: I-00 Hrs): R. 200 kwi-Sl # 1 kwi-6, kunye ne-R. 300 kwi-7 kwi-9
  • I-Half Halt Outstation: Rs. 300 kwi-Sl # 1 kwi-6 ne-R. 400 kwi-7 kwi-9
  • Iikhilomitha kunye neeyure ziya kuqalwa kwaye ziqedele kwindawo yethu yokuqeshisa (iGaraji ukuya kwiGaraji)
  • Emva kwe4 Hrs / 40 i-Kms slab, umyalelo wemizuzu ye-30 ivunyelwe. Ukuba nayiphi na isongezelelo ngaphaya kweso simboti esithethiweyo, i-8 Hrs / 80 i-Kms slab iya kusetyenziswa. Xa kugqitywe i-8 Hrs / 80 i-Kms slab, i-KM / i-Hour eyongezelelweyo iya kuhlawulwa njengeThuthi yoThutho.
  • I-Tax Tax, i-Tax Instituted & Parking iyahlawuliswa ngaphezu kwe-GST yangempela: 5%.
  • Ukusebenza kwithuba, umgama omncinane uya kubalwa i-250KM ngosuku lomhla okanye ikharityhulam, naluphi na ophezulu. Iintlawulo ziza kuba nge-KM ngasinye ngokwexabiso.
  • Ukuma i-A / C ihlawulwa kwi-Pro-rata.
  • Le ntlawulo elapha ngentla iya kuhlaziywa ukuba kukho ukwanda okukhulu kwintengo yexabiso kunye neyakhela irhafu.

Iikholeji ze-A / C

I-13-Seater

I-20-Seater, i-27-Seater

I-41-Seater, i-45-Seater

ziyafumaneka kunye nathi.

QHAGAMSHELANA NATHI

ukufumana iinkcukacha kunye nolwazi

IINKONZO EZIKHULULEKILEYO:

  • Izaziso zeSMS ezizenzekelayo ngokuqinisekisiweyo kokubhuka.
  • Isilumkiso seSMS / seMeyili ngokunikezelwa kweMoto kunye neCuffer phambi kweeyure ze-02 ze-Pick-up.
  • Iphepha leNdaba leNkcazo, i-Bottle Mineral Bottle, i-Umbrella, i-Kit yoNcedo lweNkcazo, i-Ice-Box kunye nePhepha leTyhu eDry elinikezelwa kuzo zonke iimoto ngokubambisana.
  • Zonke iinqwelo zomoya-moya, ezingabhema, zicocekile kwaye zicocekile.
  • Ukuqabuleka, Ukutya, izithelo kunye neJusi kuya kulungiselelwa abathunywa kwisicelo kunye neentlawulo ezongezelelweyo.
  • Abaqhubi kunye / okanye uMmeli weNqwelo-moya waseSandle ephakamileyo kunye ne-Welcome Placard kwisikhululo se-Airport / iSitishi seSitishi ukuze bafumane iindwendwe kunye ne-Pick-up.
  • Iingqungquthela zeeNtshontsho zeNtsundu zanikezelwa ngumqhubi wezithuthi, othobekileyo, oqeqeshiweyo kunye nolwazi kunye neendlela kunye nenkampani yenkampani.
  • I-Co-Ordinators esebenzayo icacisiwe kwindawo yokusingatha iimfuno zabaxhasi kwiimeko kunye neenkomfa.
  • Ukujikeleza i-Clock-service ye-clock iyatholakala kwiiNkampani kunye neeSigqeba eziLawulayo, uhambo lokujonga indawo, uhambo olukhokelwayo kunye neziganeko ezizodwa.
  • Iinkonzo ezikhethekileyo zokuqasha iikhompyutha ziyafumaneka kwiMitshato.
  • Iinkcukacha zokukhethwa kweendwendwe zigcinwa kwi-database-basekelo yokubonelela ngeenkonzo ezingcono kwii-oda ezilandelayo.

ULAWULO LWE-LINE:

  • Ukubhalwa kweemoto kufuneka kwenziwe phambi kweeyure ze-24. Nangona kunjalo, iDesk Operations Desktop Desk ingaqhagamshelana ukuba isithuthi siyadingeka kwiiyure ze-24.
  • Ngethuba lokwenza ukugcinwa kwe-intanethi, zonke iinkcukacha kwifom echanekileyo kufuneka zinikezelwe.
  • Ukubhuka kwe-On-line kuyakhawuleza ukulandela intlawulo yangoko. Nangona kunjalo i-Govt efanelekileyo. Imirhumo, iiToll Fee, Imirhumo yokuPaka kunye ne-Inter-State Border Permit Imirhumo kufuneka ihlawulwe ngumsebenzisi ngexesha lokunikezelwa kwekhati.
  • Zonke izibhengezo kunye nokuthengiselana okwenziwe kwiwebhusayithi yeSand Pebbles zixhomekeke ekuqinisekisweni kwakhona ngamatye aseSand. I-Sand Pebble inomdla wokuzisola ngokubhuka okuqinisekileyo ngokweentlawulo ezingaphezu kolawulo lwazo.
  • Imali yokuThengiswa kwe-15% yexabiso lokuqikelelwa kwerhafu iya kuhlawulwa ukuba ukubhuka kukhanselwe iiyure ze-06 ngaphambili. Xa ikhefu iphuma kwiGaraji, isixa esipheleleyo sokuqikelela sihlawulelwa ngumndwendwe.
  • Emva kokubhuka kwe-On-Line, Ungajonga isimo sakho ngeziko lethu leenkonzo ze-24Hrs.